Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

MAX PROFIT ZBOŻA T2 - 5 ha

290,53 zł brutto

269.01 netto

7 dni
SKŁAD PAKIETU - MAX PROFIT ZBOŻA T2CENA BRUTTO
Stabilan 4L 12,20 zł / l
Medax Max 1kg 152,28 zł / kg
Aqua Opti pH 1L 89,43 zł / l

Ilość

Pakiet zawiera 3 preparaty

Stabilan – hamuje wzrost, skraca i usztywnia źdźbło zbóż, w rezultacie zapobiegając ich wyleganiu. Pod wpływem środka rośliny wykształcają grubsze i szersze blaszki liściowe o ciemnozielonym zabarwieniu. 

Medax Max – to środek z grupy regulatorów wzrostu w postaci granul do sporządzenia zawiesiny wodnej w działaniu systemicznym. Środek stosuje się w celu redukcji wzrostu roślin i zapobieganiu wylaganiu w uprawach pszenicy ozimej , pszenżyta ozimego, jęczmienia ozimego, żyta, pszenicy jarej, jęczmienia jarego oraz owsa.  

Aqua Opti – kondycjoner wody pomagający rozwiązać problem twardości wody i wysokiego pH , neutralizuje niektóre rozpuszczone sole i zwiększa dostępność substancji czynnych. Pozwala zaoszczędzić użycie nawozów i środków ochrony roślin nawet do 40%

Specyficzne kody