Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Pakiet KUKURYDZA - 2 ha

1 191,56 zł brutto

1103.296296 netto

7 dni
SKŁAD PAKIETU - KUKURYDZA T1CENA BRUTTO
Algi Mineral 5L 328,50 zł
Micro Max 5L 283,65 zł
Aqua Opti pH 1L 82,81 zł
Sparviero 1L 190 zł
Lumax 5L 306,60 zł

+ GRATIS Clean Sprayer 1L

Ilość

Pakiet zawiera zestaw 5 preparatów :

 

Algi Mineral – biostymulant z zawartością makro i mikroskładników + wyciąg z alg morskich „Ascophyllum Nodosum” poprawiający jakość plonów i odporność na stresy fizjologiczne, choroby, szkodniki i inne patogeny.

MicroMax – Mineralny nawóz dostarczający kluczowych mikroskładników z optymalną zawartością azotu, cynku i boru. Reguluje gospodarkę wodną oraz zapewnia stabilny rozwój roślin. Stymuluje rozwój systemu korzeniowego i zwiększa absorpcje składników odżywczych z gleby.

Aqua Opti – kondycjoner wody pomagający rozwiązać problem twardości wody i wysokiego pH , neutralizuje niektóre rozpuszczone sole i zwiększa dostępność substancji czynnych. Pozwala zaoszczędzić użycie nawozów i środków ochrony roślin nawet do 40%

Lumax – najbezpieczniejszy środek chwastobójczy do stosowania w kukurydzy . Stosowany przedwschodowo i powschodowo aż do 3 liścia .

Sparviero – Insektycyd o wysokiej skuteczności i przystępnej cenie.Gratis!!! Clean Sprayer 1l  płyn do czyszczenia opryskiwaczy usuwa pestycydy i inne pozostałości, w tym oleiste , lepkie ciecze ze ze zbiornika, regulatorów ,rurociągów, filtrów i dysz

Specyficzne kody