Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Pakiet RZEPAK - 2 ha

1 046,46 zł brutto

968.944444 netto

7 dni
SKŁAD PAKIETU - RZEPAK T1CENA BRUTTO
Algi Mineral 5L 328,50 zł
Czempion Rzepak 5L 255,15 zł
Aqua Opti pH 1L 82,81 zł
Sparviero 1L 190 zł
Toprex 1L (lub zamiennik) 190 zł

+ GRATIS Clean Sprayer 1L

Ilość

Pakiet zawiera zestaw 5 preparatów:Algi Mineral – biostymulant z zawartością makro i mikroskładników + wyciąg z alg morskich „Ascophyllum Nodosum” poprawiający jakość plonów i odporność na stresy fizjologiczne, choroby, szkodniki i inne patogeny.

Czempion Rzepak – Unikalny skład bogaty w mikroelementy( bor,mangan,cynk,molibden) oraz azot i siarka zapewnia prawidłowy rozwój rośliny. Jest prekursorem budulca korzeniowego jesienią przygotowuje do zimowego spoczynku wiosną uruchamia intensywny przyrost masy .

Aqua Opti – kondycjoner wody pomagający rozwiązać problem twardości wody i wysokiego pH , neutralizuje niektóre rozpuszczone sole i zwiększa dostępność substancji czynnych. Pozwala zaoszczędzić użycie nawozów i środków ochrony roślin nawet do 40%

Toprex – Fungicyd i regulator wzrostu znany i stosowany od lat cieszący się popularnością. Ma działanie zapobiegawcze i interwencyjne ma działanie ochronne przed chorobami grzybowymi .

Sparviero – Insektycyd o wysokiej skuteczności i przystępnej cenie.Gratis!!! Clean Sprayer 1l  płyn do czyszczenia opryskiwaczy usuwa pestycydy i inne pozostałości, w tym oleiste , lepkie ciecze ze ze zbiornika, regulatorów ,rurociągów, filtrów i dysz

Specyficzne kody