Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Synco Aktywator Max 5L

245,00 zł brutto

226.851852 netto

28

Aktywator Max jest płynną formulacją kompleksów cynkowo-azotowych, znacznie poprawiającą ukorzenienie roślin poprzez wzrost masy korzeniowej, a przez to korzystnie wpływającą na wzrost i pionowanie upraw rzepaku, zbóż, kukurydzy oraz roślin strączkowych. Formulacja zawiera czynniki ułatwiające wchłanianie i translokację składników w roślinie.

Cechy produktu:

  • - gwałtowny wzrost masy korzeniowej
  • - zwiększona zdolność do pobierania i akumulacji składników pokarmowych
  • - maksymalizacja plonów
  • - poprawia zimotrwałość
  • - łagodzi czynniki stresowe: suszę, przymrozki oraz inne negatywne sytuacje
  • - poprawia zdrowotność roślin poprzez zwiększenie odporności


Ilość

Przygotowanie cieczy roboczej

Nawóz dokładnie wymieszać poprzez kilkukrotne, energiczne wstrząśnięcie opakowania. Opróżnione opakowanie po nawozie trzykrotnie przepłukać wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza. Opakowanie po przepłukaniu traktować jako odpad komunalny. Zalecana objętość wody: 100-300 l/ha. Ciecz użytkową przygotować z zachowaniem następującej kolejności: zbiornik opryskiwacza napełnić połową objętości wody, następnie uruchomić mieszadełko i dodać ustaloną objętość nawozu, a następnie uzupełnić wodą do żądanej objętości. Przygotowany roztwór zużyć bezpośrednio po sporządzeniu. Po pracy aparaturę dokładnie umyć wodą. Wodę użytą do mycia opryskiwacza wypryskać na powierzchni opryskiwanej uprawy. Nie wylewać do systemów kanalizacyjnych!

Technika wykonywania zabiegu

Środek może być stosowany z wykorzystaniem opryskiwaczy wszystkich typów. Zalecane opryskiwanie: średniokropelkowe lub drobnokropelkowe. Opryskiwać z włączonym mieszadłem. Zabieg należy przeprowadzić przy bezwietrznej pogodzie, w dni pochmurne lub wcześnie rano lub wieczorem. Podczas stosowania nawozu nie dopuścić do:

• znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny uprawne

• nakładania się cieczy na stykach pasów zabiegowych i uwrociach. 

Opis

Azot w formie amonowej
7,5% - 100g/l
Cynk rozpuszczalny w wodzie
7,5% - 100g/l
Siarka rozpuszczalna w wodzie jako SO3
40,5% - 540 g/l
Gęstość około
1,385 kg/l
pH
7,9

Specyficzne kody