Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Synco Algi Mineral 1L

65,70 zł brutto

60.836763 netto

28

SyncoAgro ALGI Mineral jest nawozem organiczno-mineralnym, wpływającym korzystnie na wiele procesów wegetatywnych i genetatywnych. Stosowanie tego nawozu polepsza odżywianie roślin azotem, potasem i mikroskładnikami. Polecany jest w uprawie roślin sadowniczych, warzywnych oraz polowych uprawach rolniczych. Nawóz stosuje się dolistnie.

Ilość

Przygotowanie cieczy roboczej

1) napełnić zbiornik opryskiwacza do połowy wodą,

2) włączyć mieszadło,

3) wlać odmierzoną ilość SyncoAgro ALGI Mineral,

4) uzupełnić wodą do żądanej objętości,
ciecz należy zużyć bezpośrednio po przygotowaniu

6) po wykonaniu zabiegu opryskiwacz umyć wodą. 


UWAGA:

  • Nie przewiduje się łącznego stosowania nawozu ze środkami ochrony roślin.
  • Zabrania się stosowania nawozu na glebach zamarzniętych, zalanych wodą, nasyconych wodą, pokrytych śniegiem. Za gleby zamarznięte nie uznaje się gleby, która zamarza co najmniej powierzchniowo w ciągu dnia.
  • Nie przekraczać zalecanych dawek.

Technika Opryskiwania


SyncoAgro ALGI Mineral może być stosowany za pomocą wszystkich opryskiwaczy (rekomendowany średniokroplisty oprysk), stosując następujące ilości wody na ha: 200-1000 l dla zbóż, 400 l dla rzepaku, 400-750 l dla drzew owocowych,winorośli i truskawek oraz 200-500 l dla warzyw. Aby polepszyć skuteczność nawożenia dolistnego należy zabieg wykonać wieczorem lub rano albo w czasie dni pochmurnych.

Opis

Azot (N) ogółem, co najmniej
2,5 % (m/m)
Bor (B), co najmniej
3 % (m/m)
Mangan (Mn) , co najmniej
0,8 % (m/m)
Cynk (Zn) , co najmniej
0,46 % (m/m)
Tlenek potasu (K2O)
2,3 % (m/m)
Gęstość około
1,23 kg/l
pH
4,5-6,0
Zawartość substancji organicznej
35,0 (% s.m.)

Specyficzne kody