Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Synco Agro GRAN Fosfor

550,80 zł brutto

510 netto

7 dni

GRAN Fosfor to nawóz o wysokiej zawartości fosforu, który może być zastosowany w nawożeniu "punktowym" (w okolicy korzeni), w fazie przesadzania lub siewu zbóż. Fosfor występuje w formie całkowicie i łatwo asymilowanej przez korzenie, tak więc małe ilości produktu wystarczą, aby dostarczyć optymalną ilość fosforu roślinie. GRAN Fosfor wspomaga szybki wzrost pożytecznych grzybów symbiotycznych, stymuluje rozwój korzeni oraz efektywnie odżywia rośliny na początkowym etapie wegetacji (w szczególności w zimnej i wapiennej glebie). Cynk odgrywa ważną rolę "inicjatora", poprawijać skuteczność preparatu.


GRAN Fosfor to nawóz o niskim przewodnictwie elektrycznym i fizjologicznie kwasowym pH. Nie jest tokstyczny dla roślin. W produkcie zawarto aktywatory absorpcji azotu.

Ilość

Opis

Cynk (Zn)
1,00 % (m/m)
Azot (N) całkowity
11,0 % (m/m)
Fosfor (P2O5)
51,0 % (m/m)
Siarka (SO3)
5,00 % (m/m)

Specyficzne kody